MINERAL HAKKINDA
mineral

isim 1   doğada birtakım maddelerle karışık ya da bileşik olarak bulunan ya da kimyasal yollarla elde edilen inorganik madde

sıfat 2 içinde inorganik maddeller bulunan

PEKİ BİZCE ‘MİNERAL’ NE DEMEKTİR?
Mineral, çevreye dair farkındalıkları olan ve kadınlara kendilerini daha iyi ve güvenli hissettirmek için özgün tasarımlara imza atan bir iç giyim markasıdır. Ten ile en yakın teması kurmanın verdiği bilinç ve sorumlulukla, her detayında hem konforlu hem de rafine detaylar barındırır.


GÜNLÜK BİRKAÇ DOZ MİNERAL
Mineral, kendini ve hayatı seven, her daim yaratıcılığın peşindeki kadınlara ilham vermek için yola çıkmıştır. Gelip geçen akımlardan ziyade, stilinde zamansız parçaları tercih eden kadınların gardırobunu tamamlamak amacıyla modern tasarımlar yaratan Mineral’in misyonu ise kalite anlayışından ve doğallığından asla vazgeçmeden, iç giyim koleksiyonlarında yenilikçi bir anlayış benimsemek üzerine kurulu.
Mineral’in kimliğini ise yenilikçi, her zaman aktif, çok yönlü, cana yakın, meraklı ve en önemlisi, kendini seven kadınlar belirliyor. 


5 MİNERALİN 5 YARARI
1- Çok yönlü tasarımları, tene uyum sağlayan materyalleri ve rafine kesimleriyle Mineral, rahat ve günün her anında hareket özgürlüğü sağlayan tasarımlara imza atar.

2- İç giyime dair yerleşmiş kalıpları değiştirmeye kararlı olan Mineral, bağımsız kadının siluetini tamamlayacak tasarım seçenekleri sunar.

3- İşlevsellik Mineral için tasarımda belirleyici bir faktördür. Tüm tasarımlarında konfor ve estetik dengelemenin formüllerini yaratır.

4- Stilinden taviz vermeyen kadınların iç giyimde de farklı parçaları bir araya getirerek özgün bir görünüm elde etmelerini sağlar.

5- Kusursuz hatlarıyla zahmetsiz bir siluete öncelik veren Mineral, zamana meydan okuyan ve günlük stile kolayca uyum sağlayan parçalar yaratmayı hedefler.